Domů > Obchod > Židlička MOA 8v1 bílá Maxi-cosi

Stylová, víceúčelová židlička Maxi-Cosi MOA 8v1 bude růst s vaším dítětem od prvních příkrmů až do jeho předškolního věku. Jednoduchý, nadčasový design židličky je zárukou, že se stane krásným doplňkem vašeho interiéru.
Modulární provedení nabízí různé varianty použití. Vysokou židličku pro nejmenší děti můžete používat s jídelním pultem nebo samostatně u stolu. Sedák je možné použít samostatně jako podsedák na klasickou židli, nastavitelné nožičky umožňují nastavení dle výšky dítěte. Podsedák je možné používat s jídelním pultem nebo samostatně u stolu. Ve starším věku dítěte židličku snadno přeměníte na stoleček se židličkou.
Pohodlné sezení dítěte zajišťuje vyjímatelná sedací podložka, nastavitelná opěrka nohou i bezpečnostní 5-bodové pásy. Sedací podložku při znečištění snadno otřete a v případě potřeby je možné ji prát v pračce. Snímatelnou podložku na jídelní pult je možné mýt v myčce.
Prostiskluzové zakončení nohou židličky zajišťuje, aby židlička stála pevně na místě. Díky nízké hmotnosti židličku snadno přenesete, kam potřebujete. Montáž židličky je velmi jednoduchá a rychlá.
Vhodné pro děti od cca 6 měsíců do 5 let (max.do 20 kg).
Vysokou židličku je vhodné používat cca do 3 let (max. do 15 kg).
Stoleček se židličkou je vhodný cca od 3 do 5 let.
Hmotnost: 5,3 kg
Rozměry: 60.5 x 58 x 85,8 cm