Domů > Obchod > Zahradní nábytek America teak set 1+6

Zahradní sestava z tvrdého dřeva teak. Sestava nábytku America nabízí pohodlné sezení pro 6 lidí. Teakové dřevo oplývá skvělými vlastnostmi pro výrobu zahradního nábytku. Má dlouhou životnost, je odolné proti parazitům a škůdcům a vhodné pro použití v náročnějších povětrnostních podmínkách. Sestava je dodávána v přírodní podobě teak natural. Dřevo je bez povrchové úpravy, kde vynikne jeho přirozená kresba. Zahradní dřevěný stůl Garden III. a 6 polohovacích dřevěných židlí America tvoří dohromady opravdu luxusní sestavu nábytku pro Vaši zahradu.
Robustní obdélníkový stůl Garden III, který je svým rozměrem 200 x 100 cm optimální pro 6-10 osob. Dřevěná deska stolu o síle 3,5 cm má uprostřed praktický otvor pro slunečník o průměru 6 cm. Dodáváno včetně dřevěné záslepky.
Zahradní stůl doplňuje 6 polohovacích dřevěných židlí z vysoce odolného materiálu teak. Židle je anatomicky tvarovaná. Široké područky pro pohodlné sezení a rychlá možnost složení pro potřebu uložení. Vysokou zádovou opěrku zahradní židle America si můžete podle potřeby nastavit až do 5 poloh. Nosnost činí až 130 kg.
Naše teaková zahradní sestava bude ozdobou Vaší zahrady či terasy. Oceníte její luxusní vzhled, ale i vynikající vlastnosti teakového dřeva. Doporučujeme ošetřit jedenkrát ročně vhodným teakovým olejem.
Rozměry stolu: 100 cm x 200 cm x 75 cm (Hloubka x Šířka x Výška)
Rozměry židle: 72-107 cm x 63 cm x 109 cm (Hloubka x Šířka x Výška)
Důležité vlastnosti

Židle jsou polohovací a skládací, nosnost až 130 kg
Nenáročná na údržbu
Teakové dřevo odolné vůči povětrnostním vlivům
Dlouhá životnost
Vhodná do interiéru i exteriéru