Domů > Obchod > Zahradní dřevěná lavice s úložným prostorem Ria 150 cm

Vkusně navržená lavice RIA s úložným prostorem je nejen praktická, ale navíc skvěle vypadá. Lavici můžete díky přirozenému vzhledu teakového dřeva kombinovat s jiným zahradním nábytkem. Na lavici RIA jistě oceníte praktický úložný prostor na podsedáky nebo jiné zahradní doplňky, které nechcete přes noc nechávat venku. Sedák o rozměrech 52 x 150 cm poskytne dostatek místa k sezení pro 3 osoby. Atraktivní vzhled lavice umocňuje 47 cm vysoká zádová opěrka, díky které je navíc lavice velmi pohodlná. Dodávaná demontovaná v krabici.
Teakové dřevo oplývá skvělými vlastnostmi pro výrobu zahradního nábytku. Má dlouhou životnost, odolává proti parazitům a škůdcům a je vhodné pro použití v náročnějších povětrnostních podmínkách. Nevadí mu sluneční paprsky, déšť ani sníh. Používá se pro výrobu luxusního nábytku, jak interiérového, tak exteriérového použití.
Lavice je dodávána v přírodní podobě teak natural. Dřevo je bez povrchové úpravy, kde vynikne jeho přirozená kresba. Před vlivem počasí doporučujeme natřít jedenkrát ročně teakovým olejem. Ochráníte tím materiál lavice a zároveň vynikne nádherná struktura teakového dřeva.
Důležité vlastnosti

Pohodlné sezení pro 3 osoby
Praktický úložný prostor
Atraktivní vzhled
Odolná vůči povětrnostním vlivům
Vhodná do interiéru i exteriéru

Další rozměry, které by Vás mohly zajímat
Lavice disponuje opěrkou zad o délce 47 cm. Sedák o rozměrech 52 cm x 150 cm (Hloubka x Šířka) ve výšce 45 cm od země. Úložný prostor ve velikosti 45 cm x 141 cm x 34 cm (Hloubka x Šířka x Výška)