Domů > Obchod > Relax na MAX Swim Spa SR 860 B Barva: mramorově-bílá, Barva bočnice: šedá

Potřebujete poradit s výběrem Swim Spa? Volejte: +420 702 888 100
Swim Spa SR 860 B si můžete umístit na zahradu a užívat si bazénu s protiproudem a masáže v jednom v pohodlí Vašeho domova a po celý rok.
Samozřejmostí je také využívání nejnovějších technologií, použití materiálu Aristech acrylic a ovládací a řídící jednotky Balboa, USA. Swim spa SR 860 B je promyšleno do posledního detailu. Propojení krásného designu a dokonale rozmístěních trysek jak pro masáž, tak pro bazénovou část, uspokojí jakkoli náročného zákazníka.

Celkový počet trysek
12

Počet hydromasážních trysek
9

Počet bazénových trysek
3 Super size swim jet

Masážní čerpadlo
3x 3 HP (2,2 kW)

Oběhové čerpadlo
370 W

Topení
3 kW Balboa, USA

Ozonizátor
ano

LED podvodní osvětlení
ano

Rám
nerezová nemagnetická ocel

Napájení Swim Spa
400V/50Hz, jistič 3x20A (3x25A), el. kabel CYKY 5×4

Spolehlivý řídící systém Balboa BWG®
Předností našich vířivek je vysoce kvalitní americký systém Balboa, USA, který nabízíme v základním provedení bez jakýchkoliv dalších příplatků a v těch nejvyšších řadách. Balboa patří mezi špičkové výrobce ovládacích jednotek již mnoho let díky svému vývoji, výzkumu, uplatněným patentům a dlouhé historii.

ARCTIC izolace = Save Energy system
Chtějte dokonalou izolaci. Nadstandartní Arctic izolace neboli unikátní Save Energy system (Tripple isolation) se postará o maximální úsporu el. energie. Plné plastové odizolované dno s dodatečnou izolací, nástřik na vaně PUR pěnou a dodatečně zateplené, odizolované a odhlučněné bočnice. Nebojte se využívat vířivku celoročně, u nás to jde!

Americký Aristech Acrylics®
Používáme špičkový materiál, který byl vyroben v USA. Americký Aristech Acrylics® s antibakteriální úpravou Microban. Samozřejmostí pro všechny naše vířivky i vířivé bazény je také rám z nerezové nemagnetické oceli.