Domů > Obchod > Outin Nano Portable Espresso Machine – Forest Green

Chystáte se vydat na čundr, do zámoří nebo prostě nedáte ani ránu bez svého intenzivního šálku ráno v kanceláři? Připravit si espresso kdykoliv a kdekoliv ještě nebylo snazší! Narozdíl od jiných produktů, u kterých ručně tlakujete kávovar nebo musíte ohřívat vodu bokem ve vařiči, tady nepotřebujete nic než svoji oblíbenou kávičku a tohoto stylového parťáka od OutIn. Nano Portable Espresso Machine za vás vodu nejen ohřeje, ale i natlakuje a připraví vám tak perfektní esko třeba na vrcholu Sněžky v lednu.
Vše v jednom – správný tlak, zrnka i kapsle
Jak zpívá Freddie Mercury, každé espresso musí být “under pressure” – proto špičkové čerpadlo Nano zajistí tlak 20 barů , a vykouzlí tak v šálku neuvěřitelnou cremu a hedvábně jemnou chuť srovnatelnou s jakýmikoliv stolním kávovarem. Ať už si melete pořádnou zrnkovou kávu nebo preferujete jednoduchost kapslí , v tomto kávovaru můžete připravit obě varianty.
Espresso ze studené vody?!
Dát si své espresso vám už nezabrání jakékoliv místo, den nebo noc či teplota vody. Pozoruhodně malá ale výkonná lithiová baterie s kapacitou 7500 mAh napájí čerpadlo i ohřívač . Stačí přidat studenou vodu a do 3 minut bude připravená k extrakci. Do kávovaru samozřejmě můžete přidat horkou vodu a ušetřit energii baterie . Na jedno nabití tak připravíte

5 šálků ze studené vody
200 šálků z horké vody

Jak OutIn Nano použít?