Domů > Obchod > KISTENBERG Set kufrů na nářadí – X BLOCK PRO, 54,6x38x97 cm

Modulární řada X BLOCK PRO značky KISTENBERG je určena zejména profesionálům, kteří denně pracují v náročných podmínkách.
Přesně navržené boxy vybavené litým těsněním jsou prachotěsné a vodotěsné dílenské boxy pro uskladnění a přepravu těžkého nářadí, které vyhovují stupni IP65 . Sada se skládá ze tří výrobků.

První částí této sady je box X BLOCK PRO 20 se dvěma vyjímatelnými organizéry, díky nimž lze velký prostor koše rozdělit a vložit do něj menší nářadí.
Druhým výrobkem je přepravní box X BLOCK . Má dvě rukojeti pro snadnou přepravu. Vnitřek je vybaven dvěma vyjímatelnými oddělovači, které usnadňují přizpůsobit prostor drobnému materiálu.
Třetí z nich je vestavný pojezdový modul X BLOCK PRO 40 . Je vybaven kolečky s běhounem z elastomeru a hliníkovou teleskopickou rukojetí , která zajišťuje lepší vyvážení a pohodlné ovládání. Modul je vybaven dvěma bočními organizéry a dvěma přepravkami , které usnadňují přizpůsobit prostor ručnímu nářadí v boxu.

Kufry se na sebe stohují pomocí zámkových systémů .
Víka řady PRO byla zbavena veškerých přídavných částí a snadno se proto udržují .
Díky bytelnému žebrování jsou kufry velmi odolné proti mechanickému poškození . Kovové panty zajišťují vysokou kvalitu výrobku. Moduly řady X Block PRO garantují nosnost pro stoupnutí do 120 kg , mohou tak posloužit jako pracovní plošina během montážních prací. Maximální kapacita zatížení sestavených boxů je až 75 kg . Spony jsou z ABS plastu.
Všechny výrobky značky KISTENBERG jsou 100% recyklovatelné .

Specifikace:

set: box X BLOCK PRO 20 , organizér X BLOCK, pojezdový modul X BLOCK PRO 40 ,
odolný korpus se zesílenou konstrukcí,
pevná protektorovaná kola z elastomeru pro lepší stabilitu a pohodlnější manipulaci,
odolná teleskopická rukojeť,
zásobníky a vnitřní přihrádky s možností vlastní úpravy vnitřního prostoru,
kvalitní těsnění zabraňující průniku prachu a vody (IP65),
organizér s přihrádkami,
kapacita zatížení sestavených boxů až 75 kg,
nosnost jednotlivých kusů pro stoupnutí až 120 kg,
délka: 54,6 cm,
šířka: 38 cm,
výška: 98 cm.

Kvalita:
Set kufrů X BLOCK PRO je sestaven ručně tak, aby výrobek v maximální možné míře splňoval požadavky uvedené v technické dokumentaci. Dostane se k vám kvalitní výrobek , který vám bude sloužit po mnoho let. Všechny jednotlivé části výrobku jsou vyrobeny výhradně z těch nejkvalitnějších materiálů . Před uvedením na trh byla zkontrolována užitečnost, nezávadnost, designová stránka, pohodlí při používání i důležité vlastnosti výrobku. Výrobky řady X BLOCK PRO splní očekávání i nejnáročnějších uživatelů .

Materiál