Domů > Obchod > KISTENBERG Kufr na nářadí s organizérem s boxy – HEAVY 40

Řada výrobků HEAVY značky KISTENBERG je určena profesionálům i nadšeným kutilům. Při poměru výkonu a ceny je zlatou střední cestou pro všechny.
Kufr je vybaven těsněním, které odolá prachu a vodě , a je ideálním společníkem při skladování a přenášení nářadí . Tělo je vyrobené ze směsi vysoce pevných polymerů. Ergonomická rukojeť a spony jsou z ABS. Uvnitř kufru jsou dva řemínky pro přichycení nářadí . Z vnější části víka je organizér se sedmi boxy .
Díky bytelnému žebrování je kufr velmi odolný proti mechanickému poškození . Maximální kapacita zatížení boxu je 10 kg .
Všechny výrobky značky KISTENBERG jsou 100% recyklovatelné .

Specifikace:

výbava: 2x řemínek pro přichycení nářadí,
organizér se 7 boxy z vnější části víka,
odolný korpus se zesílenou konstrukcí,
spony z ABS,
ergonomická rukojeť,
kvalitní těsnění zabraňující průniku prachu a vody,
kapacita zatížení: 10 kg,
délka: 38,4 cm,
šířka: 33,5 cm,
výška: 14,4 cm.

Kvalita:
Kufry HEAVY jsou sestaveny ručně tak, aby každý výrobek v maximální možné míře splňoval požadavky uvedené v technické dokumentaci. Dostane se k vám kvalitní výrobek , který vám bude sloužit po mnoho let. Všechny jednotlivé části výrobku jsou vyrobeny výhradně z těch nejkvalitnějších materiálů . Před uvedením na trh byla zkontrolována užitečnost, nezávadnost, designová stránka, pohodlí při používání i důležité vlastnosti výrobku.

Materiál