Domů > Obchod > HAKAN stolní organizér na dokumenty ze 100% recyklovatelného papíru – 2 kusy

HAKAN – estetický stolní organizér na dokumenty v šedé barvě je výborným doplňkem k otevřeným policovým regálům. Je vyrobený ze 100% recyklovatelného papíru, bez použití chlóru, a proto vyniká v kombinaci s regály s dřevěnými policemi DECO. Snižuje dopady na životní prostředí – opětovným použitím toho, co už bylo použité, šetříme naše lesy a přírodu!
Stolní organizér na dokumenty se dodává i se 4 spojkami. Díky tomu je ho možné svisle spojit a stohovat se čtyřdílným stolním organizérem – LENA.
Stolní boxíky na dokumenty HAKAN v rozměru 31 x 23 x 6 cm využijete na jakémkoliv místě ve vaší kanceláři nebo jsou výborné také při práci z domova – homeoffice. Jsou vhodné zejména k ukládání jakýchkoliv dokumentů, faktur, smluv, časopisů, brožur apod. Tento vysoce kvalitní produkt vám zaručuje efektivní organizaci prostoru ve vaší kanceláři v moderním a estetickém duchu. Elegance, praktičnost a moderní design jsou základními pilíři stolního organizéru HAKAN.
Na spodní části jsou připevněné gumové patky, které brání nechtěnému pohybu organizéru po pracovním stole.Samotné organizéry je možné stohovat a spojovat přibalenými spojkami.
Výhody dekorativního kancelářského organizéru na dokumenty HAKAN:

Moderní a estetický design
100% recyklovatelný papír. Chráníme životní prostředí!
Rychlé složení bez použití nářadí
Efektivní a bezpečné skladování dokumentů
Gumové patky
Stohovatelnost

Rozměry ve složeném stavu:
31 x 23 x 6 cm (VxHxŠ)
S našimi dekorativními organizéry z recyklovatelného materiálu nejen že šetříte životní prostředí, ale vytváříte moderní, organizovaný prostor s nadčasovým designem, který dokážete využít v jakémkoliv interiéru.