Domů > Obchod > AUDO (MENU) Židle Co Chair s područkami, Black / Dark Oak

Stohovatelná židle Co Chair od Audo Copenhagen (dříve MENU) v provedení z tmavě lakovaného dubu s područkami je nejen krásná, ale také velmi pohodlná.
Židli pro Audo Copenhagen (dříve MENU) navrhli designéři ze studia Norm Architects na základě rozsáhlé studie tak, aby splňovala estetické nároky moderního minimalismu a byla maximálně pohodlná.
Všimněte si rozměrného sedáku a opěradla z dřevěné dýhy, které jsou tvarované s ohledem na pohodlí během dlouhého sezení. Co Chair se tak skvěle uplatní kolem jídelního stolu, ale také ve stylové restauraci či kavárně nebo v kancelářských prostorech kolem zasedacího stolu.
Židli nese robusní ocelový rám s lakovaným povrchem, který zaručuje vysokou kvalitu a odolnost. Zároveň působí lehce, židli dodává na eleganci a skvěle kontrastuje se širokým sedákem a opěradlem z hřejivého dřeva.
Židle Co Chair je svým promyšleným elegatním designem a kvalitními materiály ideálním doplňkem moderního interiéru. Je k dostání v několika atraktivních barevných provedeních, s područkami i bez, nebo také s polstrovaným sedákem pro ještě větší pohodlí.
Židle jsou stohovatelné, můžete jich tedy na sebe naskládat až 10.

Rozměry
85 x 64 x 49,5 cm (výška sedáku 45 cm)

Materiál
práškově lakovaná ocel, dřevěná dýha