Domů > Obchod > Akrylátová vířivka Sun Barva: stříbrno-černá, Barva bočnice: šedá

K vidění na našem showroomu!
Vířivka SUN se dvěma LEHÁTKY a jedním SEDÁTKEM umožní regeneraci Vašemu tělu a dodá potřebnou energii . Pro dosažení maximálního komfortu nabízíme příslušenství, jako jsou stylové schůdky, termokryt, ošetřující chemii a další.

Celkový počet trysek
43

Masážní čerpadlo
3 HP (2,2 kW) – dvourychlostní

Topení
3 kW Balboa, USA

Ozonizátor
ano

LED podvodní osvětlení
ano

Hlavová opěrka
2x

Rám
nerezová nemagnetická ocel

Napájení vířivky

230V/50Hz, jistič 16A (s charakteristikou C), kabel CYKY 3×2,5
NEBO 400V/50Hz, jistič 3x16A (s charakteristikou C), el. kabel CYKY 5×2,5

Potřebujete poradit s výběrem vířivky? Volejte: +420 702 888 900
Spolehlivý řídící systém Balboa BWG®
Předností našich vířivek je vysoce kvalitní americký systém Balboa, USA, který nabízíme v základním provedení bez jakýchkoliv dalších příplatků a v těch nejvyšších řadách. Balboa patří mezi špičkové výrobce ovládacích jednotek již mnoho let díky svému vývoji, výzkumu, uplatněným patentům a dlouhé historii.

ARCTIC izolace = Save Energy system
Chtějte dokonalou izolaci. Nadstandartní Arctic izolace neboli unikátní Save Energy system ( Tripple isolation) se postará o maximální úsporu el.energie. Plné plastové odizolované dno s dodatečnou izolací, nástřik na vaně PUR pěnou a dodatečně zateplené, odizolované a odhlučněné bočnice. Nebojte se využívat vířivku celoročně, u nás to jde!

Americký Aristech Acrylics®
Používáme špičkový materiál, který byl vyroben v USA. Americký Aristech Acrylics® s antibakteriální úpravou Microban. Samozřejmostí pro všechny naše vířivky i vířivé bazény je také rám z nerezové nemagnetické oceli.