Domů > Obchod > Akrylátová vířivka Oaza Barva: mramorově-bílá, Barva bočnice: hnědá

K vidění na našem showroomu!

Krásná, moderní a plně vybavená vířivá vana Oaza přináší nejenom elegantní linii a krásný design, ale poskytuje komplexní hydroterapii a úžasný komfort. Vířivka je vhodná pro celoroční provoz do venkovních podmínek. Můžete ji umístit na zahradu nebo na terasu .
Vířivka OAZA je naší novinkou a přináší vše, po čem toužíte. Pokud jste nároční a toužíte po maximální technologické výbavě zajišťující luxus a uvolnění, pak je právě tato vířivka volbou číslo 1. Navíc v elegantím perleťovém provedení.
Díky originálnímu a krásnému designu, LED osvětlení celé vířivé vany, osvětleným vodopádům, POP UP ozvučení a ovládání intenzity účinků budete naprosto spokojeni a nadšeni.

Celkový počet trysek
111

Počet hydromasážních trysek
101

Počet vzduchových trysek
10

Masážní čerpadlo
3x 2 HP (1,5 kW)

Vzduchový kompresor
700 W

Oběhové čerpadlo
370 W

Topení
3 kW Balboa, USA

Ozonizátor
ano

LED podvodní osvětlení
ano

Vodopád
3x LED vodopád

Bluetooth audiosystém
ano

Hlavová opěrka
3x

Rám
nerezová nemagnetická ocel

Napájení vířivky

400V/50Hz, jistič 3x16A (s charakteristikou C), el. kabel CYKY 5×2,5

Potřebujete poradit s výběrem vířivky? Volejte: +420 608 418 688
Spolehlivý řídící systém Balboa BWG®
Předností našich vířivek je vysoce kvalitní americký systém Balboa, USA, který nabízíme v základním provedení bez jakýchkoliv dalších příplatků a v těch nejvyšších řadách. Balboa patří mezi špičkové výrobce ovládacích jednotek již mnoho let díky svému vývoji, výzkumu, uplatněným patentům a dlouhé historii.

ARCTIC izolace = Save Energy system
Chtějte dokonalou izolaci. Nadstandartní Arctic izolace neboli unikátní Save Energy system ( Tripple isolation) se postará o maximální úsporu el.energie. Plné plastové odizolované dno s dodatečnou izolací, nástřik na vaně PUR pěnou a dodatečně zateplené, odizolované a odhlučněné bočnice. Nebojte se využívat vířivku celoročně, u nás to jde!

Americký Aristech Acrylics®
Používáme špičkový materiál, který byl vyroben v USA. Americký Aristech Acrylics® s antibakteriální úpravou Microban. Samozřejmostí pro všechny naše vířivky i vířivé bazény je také rám z nerezové nemagnetické oceli.